Rozhovor - Jaro 2007

16. února 2008 v 14:10 | Pospola |  o Interviews
Rozhovor o dobročinné akci, které se Allison účastnila, o rozvoji její postavy a o jednotlivých vztazích Chloe s ostatnímy postavami a spoustu dalšího... Enjoy! ;)
P.S. Má velká chvíle, protože tento celý rozhovor jsem překládala úplně sama, jen s pomocí slovníku, tak doufám, že to bude srozumitelné... :P

ALLISON: Ahoooj!
ALLISONMACK.COM: Ahoj, Allison! Jak se máš?
Mám se dobře! Omlouvám se, ale je těžké najít si chvilku. Je strašně zvláštní mít tak aktuální práci. Teď jsem na seriálu pracovala mnohem víc, než kdy předtím. Je to bláznivé!. Cítím se jako Tom!.
Ale to je snad dobře ne?!
Je to skvělé! Můj životní příběh se totálně vzrostl a je teď vážně zajímavý a vzrušující, ale svého přítele už jsem neviděla tři týdny!!!
Jo. Takže na nový rozvoj tvé role se tě zeptám později…
Chtěla jsem ti říct, jak skvělé bylo, že jste se i vy kluci dali dohromady a pomohli… Bylo to velmi inspirující, a byla jsem hodně dojatá, když jsem viděla jak něco co dělám pro zábavu a pro živobytí, může být základem pro něco tak samozřejmého, přinášejícího tak skvělou věc.

Poznámka: Abyste rozumněli, o čem Allison právě mluvila… All se společně se svým přítelem a dalšími lidmi o Vánocích 2006 zapojila do sbírky pro jistého pětiletého chlapce, který má rakovinu. Allison vyzvala všechny své fanoušky, k natočení 30 sekundového videa na téma PROČ VĚŘÍM NA SUPERHRDINY?, zápisné bylo 10 dolarů a všechny získané peníze byly darovány tomuto chlapci a jeho rodině. Sbírka byla ukončena
1. ledna 2007. Nevím kolik peněz se vybralo, protože na tuto informaci jsem narazila úplně náhodou, ale zřejmě to byla pěkně vysoká částka, podle toho jak o tom All mluví v následujících řádcích.
Jo, nápodobně. Z pohledu fanoušků, na každého zapůsobila tvá podpora. Tolik lidí mi říkalo: "Páni, to je od ní vážně moc pěkné!"
Myslím, že je to vážně neuvěřitelné. V dnešním světě, se každý v téhle společnosti zajímá jen o sebe, každý je jen jednotlivec a tak zapomínáme, že tou nejsilnější cestou jak žít naše životy je zapojit se do komunity a pomoct. Takže když se spojíme do určitého celku s účelem dosažení nějakého cíle, je to vážně skvělá věc!
A že jsme toho taky dosáhli!!
Jo! Je to neuvěřitelné, Jen jsem chtěla říct, že je jsem byla vážně překvapená! Byla jsem mimo město, když se tohle všecko stalo. Byla jsem totiž na Nový rok v Číně. Pak jsem přijela domů a najednou jsem byla jak SVATÝ POPEL když jsem přišla do práce a zjistila to. Bylo to fakt zajímavé přivítání domů.
Takže tys byla v Číně?
Jo, byla. Bylo to úžasné!
Proč jsi tam jela?
Za zábavou! Jedna z mých nejlepších kamarádek je tam na škole v posledním ročníku, takže se brzo bude vracet domů. Neměla jsem příležitost ji navštívit a vážně jsem ji chtěla vidět a navštívit s ní Čínu, ještě předtím než se vrátí domů. Takže jsem tam byla o Vánocích na tři týdny.. Byly jsme na okraji Číny, kde nebyla elektřina, prostě nic. Byly jsme tam s vesničany, jedly jídlo i to jedovaté (smích). Bylo to tam vážně skvělé, protože u nich Smallville nedávají, takže jsem měla spoustu svobody a anonymity, které jinde prostě nemám. To že jsem byla na místě, kde jsem byla jen bílou CIZÍ ženou - to bylo fakt skvělé. Bylo to vážně fantastické, otevřelo mi to oči.
Normálně takhle cestuješ přes zimu?
Jo. Minulý rok jsem byla v Itálii. A rok předtím… Jo, to jsem byla vlastně doma. Ale snažím se cestovat kdykoli, když mám volnou chvilku. Je to skvělá zkušenost. Když se pak vrátím zase domů, jsem pak mnohem víc odpočatá a mám zase svěží pohled na můj život a mé priority. Je velmi snadné nechat se zabalit do každodenních zvyků Severoamerického života. Myslím, že jednou z výhod pro mě je to, že se můžu odprostit od tohohle života a můžu a mám tu možnost zkoumat jiné kultury.
V minulém interview s WB bylo zmíněno, že jsi se chtěla přestěhovat…. Ještě to platí?
Jo jasně. Je to vzdálený, ale jednoznačný plán. Nikdy si nedávám žádné sliby protože mám tendenci často měnit své názory. Ale tohle je můj definitivní cíl. Ale nechci se stěhovat zpátky do Los Angeles. Jsem totiž připravená na nové dobrodružství. Vancouver je skvělý a jsem tam moc šťastná, ale jsem připravená se změnit… Dostat se do situace, kde nikoho neznám a budu mít hodně pohodlí, to bude fakt skvělé.
Fajn, vrátíme se k aktuálnímu rozhovoru… Takový ten normál… Smallville, budoucí práce, minulá práce a soukromí…
Jasně!
Skvěle, takže začněme otázkou Smallville. Co jsi se naučila během tvého působení v tomto seriálu a jak jsi to aplikovala ve svém životě?
Páni, tohle je fakt velká otázka. Se Smallvillem jsem vyrostla. Začala jsem s ním v osmnácti a teď už je mi 24 a přes ty roky se člověk hodně změní. Myslím, že jsem se možná naučila víc o sobě a o tom kdo vlastně jsem. Herci a personál pro mě byli neuvěřitelnou podporou, protože má postava Chloe je pro mě důležitá. Kristin na mě měla obrovský vliv a Tom je neuvěřitelný kamarád, který mě učil, že můžu udělat cokoli a cokoli se naučit. Od nich obou jsem se naučila hodně. Je to něco jako vysoká škola, však víš… Takové ty věci co o sobě zjistíš na vysoké škole. Uděláš nějaké chyby, spadneš, z prachu se zase vyhrabeš a posuneš se dopředu.
Skočíme na další otázku. V čem se od tebe Chloe liší?
Myslím, že Chloe si mnohem víc uvědomuje kontrolu nad svými pocity a kontrolu nad situacemi do kterých se dostává. Zatímco já jsem jen takový ten typ co si s ničím moc nedělá hlavu… Ale zas když něco dělám, tak se do toho položím naplno. Chloe je trošku víc… Průbojnější než já. A je trošku víc drsnější než já. Já svou průbojnost vypouštím spíš během natáčení. Měla jsem několik scén, ve kterých jsem si přišla jako právník u soudu… Což bylo zábavné, ale řekla bych, že ona je trošku víc pronikavější, přepracovanější a obezřetnější než já.
Ohledně Tomova a Michaelova režírování… Tví fanoušci by chtěli vědět co si myslíš o odlišnostech a podobnostech v jejich režírování.
(Smích) Myslím, že v tom nejsou ŽÁDNÉ podobnosti. Tom je hodně opatrný a hodně promýšlí své kroky. No a Michael je jeho opak. Je všude. Myslím, že jejich jediná podobnost je v tom, že jsou oba ohledně toho tak neskutečně vášniví a tak vzrušení ohledně výkonů, ohledně práce, a ohledně nápadů v režírování. Je to velmi nakažlivé, protože oni oba vědí co chtějí a vy pak podáváte výkony se kterými jsou spokojení. Ale podle mě takoví nejsou ve dne v noci. Michael je všude a je fakt roztroušený všude… Je neuvěřitelně kreativní a povzbuzující, přičemž Tom je víc klidnější a rezervovanější.
A nechtělas taky někdy odrežírovat nějakou tu epku?
Legrační, že se o tom zmiňuješ… Tom mě do toho hnal jako blázen! Ne, nechtěla jsem o tom ani slyšet dokud to neudělal i Michael. Pak už jsem si říkala: "Dobře, možná na tom něco bude…" a tak jsem si začala dávat otázky proč vlastně o tom nechci ani slyšet… Bojím se toho? Nebo jen tím nejsem dostatečně zaujatá? Nebo co ohledně umění režírování mi tak nahání strach? Tak jsem se pomalu začala scházet s různými režiséry, které tam máme a ptala jsem se jich co vlastně opravdu znamená pojem režírování… Až potom jsem se teprve rozhodovala, jestli do toho jít nebo ne. Došla jsem k závěru, že bych určitě někdy v mé kariéře chtěla spolupracovat při tvorbě nějakého filmu.. Nechci se zaměřovat jen na hraní. Naučila jsem se z toho hodně, ale zároveň nevím jestli to někdy použiju nebo ne. Fakt nevím, je to možné. Tyhle dveře ještě nezavírám.

Někteří z fanoušků by chtěli vědět, jaké to bylo být obklopená všemi temi úžasnými muži v díle "Justice".
(Smích) Bylo to SKVĚLÉ!!! Děláš si ze mě srandu? Byl to nářez!!! Být jedinou ženou pracující s těma všema klukama!!! Bylo to úžasné! A všichni jsou tak… Tak báječní. Lee (Cyborg) je jedním z nejmilejších mužů se kterými jsem se setkala za dlouhou dobu. Kyle (Flash) je tak sladký! Je to drahoušek! Justin (Oliver Queen/Green Arrow) je až hystericky zábavný, stějně jako Alan (A.C./Aquaman). A to je vždycky zábavné a velmi vzrušující. Cítila jsem se naprosto oprávněně v téhle malé partě. Byla jsem tím fakt nadšená. Byla jsem takový mozek stojící za touhle organizací. Ten den jak jsem měla dělat všechny ty nesmysly v kanceláři Olivera na té půdě, se všemi těmi obrazovkami a mačkáním všech těch tlačítek…
Tehdy jsem si říkala "Páni, tohle je táááák cool!!".

Byla to dvoutýdnová věc že?
"Justice" zabrala skoro měsíc! Zabývali se tím vážně dlouho. Je to velká podívaná se spoustou speciálních efektů… A tvůrci byli vážně velmi důkladní ohledně toho, jak to bude nakonec vypadat. Líbí se ti ten díl?
Jasně! Je to vlastně jeden z mých nejoblíbenějších dílů vůbec!
Vážně?!
Jo.
Tak to je skvělé.

Ale já jsem taky hodně do komiksů…
To je super. To jsem ráda, protože tím že jsi i do komixů bych čekala, že budeš víc kritičtější… Jsem potěšená, že se ti ten díl líbí. Je to skvělé.
Jo to je podle mě přesně to, jaký by Smallville měl být.
Jo jasně! Miluju jak dělají Lexe čím dál víc temnějšího… Je temnější s každým dalším dílem. Oni nám to vlastně neříkají, takže pokaždé když si pročítám scénář hlavou mi běhá "JOOO, JE ZLEJ!!! Je to vážně ďábel!!!"
Jak tě tým připravoval na takové rozšíření tvé role? Nebo to nedělali?
Nedělali.
Takže jsi tomu prostě dala volný průběh?

Jo, s každým dalším scénářem jsem si říkala něco jako "Páni, tady jsem fakt důležitá…. A v tomhle dílu taky…" Můj charakter vážně vzrostl a rozšířil se přes ty dvě řady… Ale bylo to fakt skvělé a tak zábavné!! Ale nepřipravili mě na to…. Bylo to něco jako "Jo a P.S., budeš pracovat každý den…. Docela hodně." Ale je to skvělé! Jsem tak šťastná. I když je to vlastně docela velká daň, protože prakticky nemám čas na cokoli jiného…. Ale v téhle řadě jsem si Chloe fakt zamilovala.
Co máš na ní vlastně tak ráda?
Líbí se mi jak je spolehlivá, věrná a důvěryhodná, inteligentní a statečná. Je TAK statečná. A dělá všechny ty fantastické věci jen pro svého nejlepšího kamaráda a to je podle mě vážně ctihodné. Mám ráda tu skutečnost, že ona je ženou v životě muže a nenechává se tím zastavit…. V každém ohledu: v novinařině, ale i ve světě hrdinů. Je to velmi silná dívka a stojí si za svým a to si myslím že je fakt, fakt, fakt skvělé.

Jo, to jsou taky jedny z mnoha důvodů, proč ji mají fanoušci tak rádi.
Jo. A jen doufám, že to v ní uvidí i ostatní lidé.
pokračování: Rozhovor Jaro 2007 2. část
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama