Rozhovor Jaro - 2007 2. část

16. února 2008 v 14:12 | Pospola |  o Interviews

V díle "Labyrinth" v tom světě snů, myslíš, že Chloe byla blázen?
Ne! Jsem totálně proti! Ona byla právě jediná, kdo věděl, co se vlastně doopravdy děje!
Myslíš že byla vyvolaná Clarkovou myslí nebo Martianem Manhunterem?
Myslím, že pravděpodobně byla vyvolaná Martianem. Protože podle mě Martian používal určitou část Clarkovy fantazie jen aby ho poučil ve velmi specifické lekci. A byl pravděpodobně velmi uvědoměn mým vztahem s Clarkem a tím co pro něj znamenám v jeho životní cestě. A ta má smrt, to byla pravděpodobně jen určitá část té lekce.
JOO tvoje první Smallvillovská scéna smrti!!!
To bylo skvěléééééé! Byla to vážně sranda točit tuhletu scénu…
Kolikrát jste to natáčeli?
Hodněkrát, z mnoha pohledů. Protože jsem nějak nebyla schopná dojít k závěru jak by vlastně mělo to postřelení vypadat… Nikdy jsem nic takového ani nic podobného ještě nehrála. Takže na mě stříleli několikrát, abych byla schopná to konečně opravdově sehrát… A potom jen spadnout Tomovi do náruče… To nebylo nikdy těžké… Takže jsem to vlastně dělala několikrát, v podstatě naposledy… (Lstivý smích)
Člověče…. Řeknu ti, že máš ten nejhorší job ze všech...
Já vím. Je to brutální!
Dělalas nějaké studium pro tuhle scénu?
Víš… Scéna z "Zachraňte vojína Ryana", kdy umře Giovanni Ribisi… To je podle mě nejlepší umírací scéna jakou jsem kdy viděla. Tak jsem to zkoušela udělat tak nějak podobně… Ale všichni víme, že mezi tím co právě dotočíš a tím co pak vidíš na obrazovce je VELKÝ rozdíl.
A bylas s tím teda spokojená?
Víš, ještě jsem se na to nedodívala. Měla bych se co nejdřív posadit a v klidu se na to dodívat.
Vím, že se na sebe nerada díváš….
Jo, ale někdy musím začít…. Dívala jsem se na tu scénu s Lanou, Clarkem a mnou nahoře v Talonu a fakt se mi zalíbilo, jak to spojili dohromady. A líbí se mi jak udělali tu smrt, myslím že je to docela cool.
Kristin odvedla skvělou práci! Lana byla tak hrůzostrašná!!!!
Jo, je skvělá. Její příběh přijde tento víkend! Měl by ses dívat! Je v tom brilantní!
Chystám se na to. Navštívil jsem tu novou Kristininu fanouškovskou stránku (elegant-kristin.com) a osoba, která ty stránky rozjela mi o tom poslala nějaké věci.
Je to vážně fantastická herečka. Je to inteligentní a vybraně mluvící žena. Skutečnost, že svět uvidí tuhle její část je fakt skvělá!!
To je super slyšet tě o ní mluvit tak hezky. Ona o tobě taky mluví hezky.
Jo. Máme se rády, byla pro mě zajímavým zdrojem podpory.
Dobře, pojďme shrnout tvůj názor ohledně Chloeiného vztahu s jednotlivými postavami. Začněme s Clarkem.
Myslím, že teď je na tom s Clarkem úplně nejlíp. Líp než kdykoli předtím. Myslím, že oni oba se teď vyvíjejí jak jednotlivě, tak i dohromady jako tým. Jimmy dal Chloe tu část, kterou Clark nemůže zaplnit. Myslím, že to je to proč je dobré míti Jimmyho. K dokončení této její části… Jen to stupňuje dokončení jejího vztahu s Clarkem, ať už je to jakoukoli cestou. A myslím, že to množství toho jak se o sebe navzájem Clark s Chloe starají je velmi pevné. A to množství zážitků, kterými si společně prošli… A taky už v tom není tolik takových těch "Miluju tě, ty mě nemiluješ…" serepetiček. A myslím, že teď když už má Chloe konečně příležitost být s ním, nemyslím, že by to chtěla. Myslím, že si uvědomuje, že je v ní hodně hubatá holka… A jít s ním do vztahu a přitom zkoušet míchat lásku a tyhlety emoce… Myslím, že na jejich přátelství v podstatě stojí břemeno světa. Riskovat s ním takovýhle vztah… Riskovat tohleto břemeno je podle mě hodně sobecké a myslím, že ona to uznává. Pokud by se rozešli, už by to mezi nimi nebylo takové jako předtím. Hodně by je to od sebe odloučilo. A myslím, že Clark by bez ní nemohl dělat to co dělá.
Martha.
Martha a Chloe se tak nějak spojily v pomoci, vedení a podpoře Clarkovi. Chloe totiž v podstatě nahradila Jonathana. Bylo to něco jako: "Dávej na něj pozor a buď mu dobrým průvodcem.." Je to úžasné. Ty dvě se daly dohromady a vytvořily skutečně skvělý vztah… A tak si myslím, že Chloe v podstatě dokončila jejich rodinu. Ti tři jsou teď vážně skvělá rodina.
Líbí se mi jak pozvali Chloe na večeři.
Jo, a přitom ona vlastně přišla jen na návštěvu…
Lex.
Nemám ho ráda. A mám ho ráda míň a míň, čím víc se on zaplétá s Lanou.
Mám otázku… Teda ne že bych neměl tunu dalších… Ale… V dílu "Thirst", tam byla ta kratičká scéna s Lexem, který byl na Chloe velmi milý, když jí píchali tu protilátku do těla. Co si o tom myslíš?
Myslím, že si uvědomoval Chloeinu důležitost v Lanině životě a Lex by pro Lanu udělal určitě cokoliv. Myslím, že většina důvodů proč Lex sem tam udělá něco dobrého pro Chloe je kvůli Laně. Protože vím, že ve skutečnosti Lex NENÍ velkým Chloeiným fanouškem…
O. K. Tak teď Lionel… Ještě pořád….
Mu nevěří? Jo… Ale je to těžký, protože Lionel se dostává do Clarkovy rodiny… A taky ví to tajemství a to je tak zvláštní… Její vztah s Lionelem je velmi zvláštní… Myslím, že ona vlastně přesně neví, co si o něm má myslet. Nevěří mu, ale myslím, že si vždycky uvědomovala, že je velmi mocný, protože ví to tajemství. A to potřebuje každý k dobré spolupráci a k tomu aby zůstal na dobré straně.
Lana?
Ona má Lanu opravdu ráda. Ale myslím, že je Chloe hodně zklamaná z toho, že je Lana s Lexem. Jako by Laně říkala "Co to děláš? Vždyť miluješ Clarka!" a pak taky víme, jak nedávno Chloe říkala Clarkovi "Miluješ Lanu, tohle je směšné, vážně by jste měli být spolu." Ale na druhou stranu, myslím, že má Chloe Lanu teď mnohem radši než kdy předtím, protože už se přenesla přes Clarka… Už v tom není taková ta žárlivost a to soutěžení a to je velmi čestné. I přes její věrnost bude vždycky na Clarkově straně a nikdy ho Laně neprozradí. Myslím, že má Lanu vážně moc ráda a udělala by všechno pro její ochranu. Myslím, že Lana je pro Chloe opravdu hodně jako sestra.
A teď Lois.
Lois je taková extrém Chloe, když má špatný den… (Smích) Miluju práci s Ericou a miluju, když je Chloe s Lois dohromady… Protože Lois určitým způsobem dalo by se říct "zjemňuje" Chloe. Když je s ní dohromady, promění se v takovou malou sestřenici, a to jí dovoluje být jemnější a zranitelnější. Lois je taková ta velká sestřenice, dávající pozor na Chloe. Myslím, že Chloe si o Lois myslí, že je tak trošku absurdní kvůli těm šaškovinám, co Lois dělá. Myslím, že občas z ní Chloe šíli, když jsou dohromady. Myslím, že je to fakt potrhlý vztah…
V jednom rozhovoru jsi říkala něco o tom jako že Chloe fláká školu. (viz Rozhovor o 6 řadě) Hodně lidí to pochopilo tak, že tím myslíš, že Chloe nechá školu. Chceš to objasnit?
Takhle jsem to vůbec nemyslela. Ne, myslím, že Chloe je jen tak pekelně rozhodnutá být novinářkou, a je v Daily Planet a to je to proč šla na vysokou. Šla na školu, aby mohla dělat to co teď dělá. Myslím, že ona fakt hodně ve škole, to absolutně. A ve škole pracuje, aby měla vysoké vzdělání. Ale její skutečný zájem je přece jen Daily Planet a práce s Clarkem.
Víš jestli se všichni sejdou v dalším pololetí?
Vím, mluvila jsem s Brianem Petersonem… "Tak co?… Nepropadli jsme jako vysokoškoláci? Co se děje?" a on na to "Ne, ne, vy jste fakt hodně ve škole." Ale je to fakt těžké kvůli vzdálenosti mezi Metropolis a Smallvillem. A navíc hrajeme už tak agresivně, takže mě honili ze školy do práce a domů a to vše v jednom dílu… Myslím, že All a Miles, ale to nevím, to se jen domnívám, ale oni se teď taky hodně zabívají různými zajímavými příhodami v Metropolis, které se stanou v Daily Planet. A myslím, že těch našich 5 let strávených ve třídách… Oni oba jsou teď velmi zvědaví a vzrušení naším konečným skokem do světa dospělých. Takže vracet se zpět do školy je takové malé zajímavé mínus jak pro tvůrce, tak i pro nás. Ale na druhou stranu je pěkné dělat něco jiného než se jen učit.
Jaké bylo spolupracovat s Denise Quinonesovou? (díl 513 - Vengeance - hraje Adreu/Anděl pomsty)
Je faaaaakt SKVĚLÁ! Mám ji vážně, vážně, vážně moc ráda. Spolupracovalo se mi s ní velmi dobře.
Hodně lidí si FAKT oblíbilo tvůj Kodak blog. Nepřemýšlelas o tom udělat ještě jeden?
Nevím. Chystám se teď spíš zaměřit hodně na své soukromí. Takže nevím jak moc přístupná chci teď být k tomu zasvětit lidi zpět do svého malého světa. Ten blog byl jen takový můj experimentík. Je jedna věc být veřejně pod dohledem někoho a nebo být zase jen sama sebou a myslím, že to je velmi citlivá věc. Takže pokud znovu někdy udělám něco podobného budu to muset nejdřív hoodně promyslet. A myslím, že bych pro to musela najít důvod, kterému bych fakt věřila. Třeba něco jako "Tohle jsem jen já a kamera" tak to asi ne. Ale pokud se rozhodnu pro takovouhle nějakou zajímavou práci, kterou bych byla vážně nadšená, tak jako u tvorby denního foto blogu.. Asi jen díky tomu můžu podporovat něco čemu bych fakt věříla. Ale jít do něčeho víc než jen denní blog, když pořád trčím ve Vancouveru… Nevím jestli by se mi do toho ještě chtělo.
Vzpomínáš na roli v Kate Brasherové?
Jasně.
Jak jsi se připravovala pro tuhle roli? Vzpomínáš si?
To bylo v době, kdy pro mě existovaly jen konkurzy a najednou jsem z ničeho nic skočila do těhle věcí. Neměla jsem vážně žádnou přípravu. Prostě jsem to zahrála. Byla to skvělá část a já to prostě jen vzala a běžela s tím.
Bylo to velmi dojemné. Když se na to lidi dívali, vždycky u toho brečeli. Pokaždé jsem slýchával: "Ják to jen dělá, že mě vždycky rozbrečí?!"
Jeeee!! :)
Tak to vypadá, že jsme trošku přetáhli přes čas!
Doufám, že jsem ti toho dala dost!
Dalas mi to ho hodně… Můžeme si přece nechat zbytek napříště!
Skvěle! Brzo se ti ozvu zase!
Skvěle! Děkuji ti!
Ciao!
zdroj: allisonmack.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama