Rozhovor s Allison a Aaronem

17. února 2008 v 19:01 | Pospola |  o Interviews
Nové romantické duo ve Smallville Allison Mack a Aaron Ashmore se podělili o své názory ohledně jejich vztahu v seriálu o jejich oblíbených dílech v 6 řadě a o tom co budoucnost chystá pro jejich seriálové postavy…

Po šest řad byla Chloe Sullivanová spolehlivou kamarádkou, skvělou reportérkou, odmítanou potenciální dívkou Clarka Kenta a později také zapřísáhlou strážkyní jeho tajemství. Čím ale Chloe po celé ty roky nebyla, je objekt něčího opravdového zájmu - ženou doopravdy milovanou svým "Panem Pravým". Konečně se její nešťastná láska stala minulostí, ktyž se objevil její princ na bílém koni v podobě Jimmho Olsena.
Tato důležitá postava se jednoho dne stane jedním z vrchních fotografů v Daily Planet a parťákem Clarka Kenta. Smallvillový Jimmy Olsen je zatím jen nováčkem v novinách, který se znovu setkává s Chloe na začátku 6 řady. Je to jejich první setkání od jejich prvního románku před 2 lety, ale jiskření mezi nimi se rychle obnovilo a tohle duo vytvořilo další romantický vztah ve Smallville.
Byl to velký rok pro obě tyto postavy, a tak spolu Allison Mack a Aaron Ashmore strávili slušné množství času, když se jejich osudy ve Smallville propojily.
Smallville Magazine: Allison, jaká byla tvá reakce, když jsi se dozvěděla, že bude spárovaná s Jimmym Olsenem?
Allison Mack: Byla jsem nadšená!
SM: Přidal jsi něco osobního do tvého pojetí Jimmyho?
Aaron Ashmore: Nic určitého. Jediná věc, kterou jsem chtěl skrze Jimmyho vyjádřit je, že je to normální kluk. Chci lidem ujasnit, že je jako oni.
SM: Co myslíš, že si Chloe a Jimmy navzájem dávají?
AA: Myslím, že je to jedna opravdu pěkná vlastnost jich obou. Mají nejnormálnější vztah i přes ty neuvěřitelné věci, které se dějí kolem nich. Jsou jediným párem, který má krásný a normální vztah ve světě, který je tak mimořádný.
AM: Myslím, že ji Jimmy zjemňuje. Jejich vztah jí dovoluje ukázat její ženskost, dovoluje jí cítit se krásnou, milovanou a zbožňovanou. Myslím, že je to pro Chloe velmi příjemná věc, protože vždycky byla jakoby tak trochu jedním z kluků, takže u nich neměla takový ohlas…
Měla samozřejmě nějaké vztahy, ale nikdy ne s klukem, který by jí opravdu stál za to. Její vztah s Jimmym jí poskytuje opravdu nádhernou příležitost být milovanou opravdu skvělým klukem, a myslím, že to je to, co potřebuje cítit každá žena.
Mám ráda tu skutečnost, že jí dovolují být milovanou, protože si myslím, že je pro seriál důležité i to, že i ta chytrá holka má kluka! (smích)
SM: Myslíš, že Jimmy konečně přinese do Chloeina života, který byl dosud tak bláznivý, rovnováhu?
AM: Definitivně si myslím, že je to to, co jí tento vztah má přinést. Jsme taková nová krev a takové komické uvolnění pro tenhle seriál. Vytváříme takovou roztomilou normálnost. Je to velký příklad dvou lidí, kteří si naplno užívají svůj vztah bez toho, aby do něj zasahovala jakákoli manipulace.
SM: Jaká byla vaše vzájemná spolupráce?
AA: Je to opravdu cool. Nejlepší věc na tom je, že Allison je tak sladká a společně nám to jde opravdu báječně. To je ta nejdůležitější věc, když se pokoušíte zahrát milostný vztah co nejopravdověji, když se Vám ta osoba opravdu zamlouvá. Spolupráce s Allison je opravdu skvělá. Hraje Chloe už nějaký čas, takže přesně ví kam Chloe směřuje a na čem zrovna je. Dává té postavě opravdu hodně, což Vám automaticky dovoluje být lepší. Když osoba, kterou hrajete dělá skvělou práci, tak do toho taky dáváte všechno. Někdy když se dívám znovu na nějaké scény, jsem ohromený těmi drobnostmi, které Allison své postavě dává. Je příjemné nejen hrát scénu, ala také se na ni pak zpětně podívat.
SM: Crimson byla důležitá epizoda pro Chloe a Jimmyho…
AM: Trojúhelník Clarka, Chloe a Jimmyho prošel něčím, na co jsme autoři a já přišli. Navrha jsem, že by bylo pro seriál zajímavé - a autoři to schvállili - kdyby Chloe musela podstoupit nějakou oběť, kvůli zachování Clarkova tajemství. On sám podstupuje oběti ve svém životě a vztazích, ale nikdo kdo zná jeho tajemství kvůli tomu nikdy nic neobětoval. Bylo to vážně skvělé a taky velká zkouška, protože nemohla vysvětlit svou oddanost vůči Clarkovi, když jí Jimmy překvapil rozchodem.
AA: Crimson je můj oblíbený díl s Jimmym. Byl tam opravdový vývoj postav, což ukázalo víc z Jimmyho osobnosti v tom, že věci dělá jak to cítí… Přestože bylo smutné, že se rozešli, tak si myslím, že se to muselo stát. Zeptal jsem se Allison, když jsme natáčeli tu scénu: "Jimmy si myslí, že se ona je ještě pořád zamilovaná do Clarka. Je to tak?" Neřekla jestli ano nebo ne, ale mnohem zajímavější otázka byla "Co je to?". Děje se toho mezi nimi hodně a tak celá ta scéna vyústila v tuhle zajímavou otázku. Co mezi nimi vlastně ještě probíhá? Bylo v tom hodně důvěry a já jsem si ten díl opravdu užil.
SM: Takže jejich rozchod znamená pro vztah Clarka a Chloe oddech?
AM: Absolutně. Bylo to dobré zakončení pro Clarka a Chloe. Už jsem byla unavená tím trápením. Začalo ji to dělat patetickou a podle mě taková není. Byla jsem opravdu šťastná, když se tahle část konečně uzavřela a dovolila jí změnit se jak nejvíc to půjde, ale aby přitom mohla zůstat Clarkovi a jejho tajemství věrná.
SM: Freak byl pro Chloe díl plný odhalení. Věděla jsi, že Chloe zjistí, že má schopnosti?
AM: Byla jsem tím tak vzrušená! Neměla jsem tušení, že něco takového plánují s mou postavou! Je to jako dát herci velký kus sladkosti. Je to skvělý děj, který můžu žvýkat a užívat si ho a je to něco úplně nového a jiného než jsem v seriálu, který je opravdu náročný, hrála doteď.
AA: Díl, který na mě opravdu udělal dojem ohledně práce Allison je Freak. Nebyl jsem s ní v mnoha scénách, ale některé dny jsem byl na natáčení jejích emocionálních scén. Bylo to velmi silné. Natáčení bylo totálně klidné, a ten pocit byl opravdu silný. Myslím, že odvědla skvělou práci.
SM: V dílu Progeny jsme konečně poznali Chloeinu maminku - a je to Lynda Carter! Jaké bylo pracovat s televizní Wonder Woman?
AM: Nejdřív jsem byla nadšená, že rozvinuli mou postavu na tak silnou cestu, a že to vysvětlí víc ohledně toho okdud jsem a proč jsem na cestě na které jsem. A pak když jsem zjistila, že obsadili Lyndu Carter, říkala jsem si "Páni! Má to znamenat, že jsem něco jako Wonder Woman?" (smích). Práce s Lyndou byla příjemná a byl to zábavný díl. Byl to skvělý zážitek.
SM: Noir měl tu fantastickou snovou sekvenci 40. let pro tebe a Jimmyho. Byl to pro Vás dva mimořádně zábavný díl?
AM: Noir je můj nejoblíbenější díl z celé téhle řady! Co jsem vyrozumněla, tak byl Noir inspirován focením Aarona a mě pro promo fotky. Byli jsme oba oblečení do módy roku 1940. Aaron byl ve svetrové vestě a měl motýlka a já jsem na sobě měla tmavou sukni a blůzu, a to je inspirovalo k napsání tohoto dílu.
Když jsme dostali scénář, tak nám půjčili různé filmy, na které jsme se pak dívali. Mě chtěli jako Katherine Hepburn ve Philadelphia Story a Rosalindu Russell v His Girl Friday. Chtěli po mě něco mezi těma dvěma, což pro mě bylo zábavné, protože ty dvě jsou moje oblíbenkyně. Bylo pro mě zábavné vědět, že mou předlohou pro ten old movie maraton jsou zrovna tyhle dvě.
Aaronovi pustili Humphrey Bogarta. Aaron je tak skvělý herec. Myslím, že nejlepší věc, kterou jsem ho viděla hrát je Noir. Neměla jsem s ním v tom dílu moc scén, ale stála jsem za monitory a pozorovala jeho práci s Tomem a Johnem.
Byl sexy a velmi dobrý. Udělal na mě dojem. Taky se mi líbí, že ten díl zanechal jejich vztah na tak skvělém místě a že jsou tak bláznivě zamilovaní. Jimmy byl na konci tohohle dílu přidělen pryč a Chloe ho teď moc postrádá.
SM: Allison, řekli ti před dílem Phantom co za schopnost vlastně Chloe bude mít?
AM: Neměla jsem o tom tušení! Probírala jsem to s kamarády… "Fajn, tak můžu umět tohle a nebo tamto…" Je to bláznivé, protože jsem si naplánovala oběd s Allem a Milesem, abych se s nimi podělila o své nápady a oni aby mi zas řekli své. Řekli mi jejich nápad dřív, než jsem vůbec stihla otevřít pusu. Řekla jsem jim na to "Skvělé! Tak to jsme na stejné vlně!". Bylo to ideální… Přesně to co jsem chtěla. Aby měla schopnost léčit. Říkala jsem si, že je to fakt fakt cool.
SM: Co pro Vás bude nejdůležitější v další řadě?
AA: Mojí prací je být přítelem Allison Mack v seriálu. Víte kolik lidí by pro takovou práci vraždilo?! Mám dost štěstí, že tu práci mám! Další napínavou věcí pro mě bude vývoj mého přátelství s Clarkem. Hodně fanoušků se ptá: "Proč už nejsou Clark s Jimmym dobrými přáteli?"
Já si myslím, že víc zajímavější je, vidět to tak realisticky. Mám nejlepší přátele, ale trvalo mi než jsme se společně dostatečně poznali na to, aby jimi mohli být. Určité věci se mají stát až tehdy, až přijde jejich čas a tak si myslím, že je víc realističtější pro seriál tenhle pomalý chod.
AM: Pro mě je tou nejzajímavější věcí ta superschopnost. Zjištění, že ji mám je skvělé. Je to tak zajímavé a myslím, že je to ta nejdůležitější věc pro můj vývoj do další řady; co to znamená, jak to působí a co to s Chloe udělá?
Těším se na začátek další řady a jsem vážně zvědavá, jak to všechno půjde dál.
zdroj: allisonmackonline.com ; foto - aaron-ashmore.com, smallville-cz.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama