Bude brzo svatba?? :o) AKTUALIZOVÁNO

17. července 2008 v 19:42 | Pospola |  o About Allison
TAHLE ZPRÁVA JE UŽ VÁŽNĚ PASÉ... Aktualizace v tomto článku
Tahle zpráva mě totálně potěšila!!! I když ani nevím, jak moc je to s Peterem aktuální, protože tahle zpráva je z července 2003... Takže netuším, jestli to ještě platí, natož jestli jsou s Peterem stále spolu...
"Jsem zasnoubená!" oznámila šťastně Allison a její radost je silně nakažlivá... Allison a její dlouhodobý přítel Peter, který hraje v kapele "Leisure", oznámili své zasnoubení!!!

"Je to úžasné, fantastické.. Jsem tak nadšená. Ale s datem svatby počkáme až Smallville opravdu zkončí, bude to víc klidnější a nebudeme tak ve stresu až bude svatba vážně aktuální. Chci se mít báječně až se budu vdávat, nechci aby to bylo zběsilé, abych si z toho nakonec moc nepamatovala... Chci prostě relaxovat a užít si to."
Zasmála se, když jsme zmínili, že než Smallville zkončí uplyne ještě pět let, takže to bude velmi dlouhé zasnoubení...
"Nevím, jestli to Peter tak dlouho vydrží. Zatím spíš vypadá na to, že by mě nejradši popadl, odvezl do Vegas a vzal si mě hned zítra! Což je vážně roztomilé... Ale náš prozatimní plán je počkat... Pokud ale uplyne šest let a Smallville pořád poběží, tak budeme muset provést nová opatření."
zdroj: allison-mack.com + plus můj krkolomný překlad :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erica-SBéčko:o) Erica-SBéčko:o) | Web | 17. července 2008 v 20:20 | Reagovat

Néé...ať se ještě nevdává:D

PS: U mě na blogísku máš dáreček!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama