My fantasy - Chloe´s best Birthday...

23. července 2008 v 22:02 | Pospola |  s My fantasy
Tahle povídka je inpirovaná čtvrtou řadou.. Chloeiny narozky, zpívání na karaoke, možná trochu i vztah Aliciy a Clarka No a pak taky Chlark polibkem z konce páté řady...
No je to chvílama takové hodně naivní, přece jen už je to docela dlouho co jsem to sesmolila... Však posuďte sami

_______________________________________________________________________________________________________________________________
Klark seděl ve stodole, v ruce měl mobil a obvolával všechny známé…
"Jo jasně přijď, Chloe bude mít určitě radost! Tak fajn, uvidíme se večer!" domluvil a hledal kdo je v seznamu dál.
Kolem něj pobíhala Lois a snažila se stodolu co nejvíce připravit na večerní narozeninovou párty pro Chloe.

"Lois to už stačí, vždyť to bude přeplácané.." upozornil ji Klark.

Lois k němu přišla "Hele farmáři, domluvili jsme se, že ty obvoláš známé a já nazdobím stodolu. Tak mi do toho laskavě nekecej, já ti do toho taky nekecám!" opáčila mu.

"Dobře dobře už mlčím!" omluvil se Klark a vytáčel další číslo.

Oba uslyšeli kroky po schodech. "Ó páni, tady to vypadá nádherně!" řekla Martha když přišla k nim nahoru. "To se ti opravdu povedlo Lois." pochválila Martha celkový vzhled nazdobené stodoly.

"Děkuju paní Kentová" odpověděla Lois.

"Klarku přišla jsem ti jen říct, že už jedu." sdělila mu jeho máma. Klark na chvíli přerušil hovor

"Už?! A nechceš odvézt na letiště?"

"Ne to nebude nutné, Lionel mi poslal soukromý odvoz" odpověděla mu.

"Aha, tak ať ti to tam vyjde!" popřál jí Klark a objal ji.

"Klarku a hlavně to nepřežeňte! Abych se za tebe nemusela stydět!" pokárala ho.

"Neboj mami!" ujistil ji. "Lois na mě dohlídne… Že Lois?" otočil se k ní se škodolibým úsměvem. Lois mu ho oplatila.

"Tak si to tu užijte! A popřejte Chloe i za mě!" rozloučila se paní Kentová

"Jistě paní Kentová" ozvala se Lois.
***
Párty byla v plném proudu. Chloe společně s Lois zpívala z plna hrdla "I love rock n roll" na karaoke… Kolem nich se vlnilo spoustu lidí do rytmu. Klark to vše pozoroval z povzdálí s plechovkou piva v ruce. Přistihl se, že už nejméně půl hodiny zírá na jednu jedinou osobu… Chloe… Od toho polibku co mu dala na rozloučenou než šel neúspěšně zastavit Zoda, jako by nemohl myslet na nic jiného než na ni. Dnes jí to moc slušelo. Tedy ne že by se mu Chloe líbila jen dnes. Od doby co ji zná se mu líbí i fyzicky, ale vždycky pro něj byla jen nejlepší kamarádkou. Až do toho polibku… Už se na ni dívá jinak… Dnes ji poprvé vidí jako mladou ženu, která si užívá svou narozeninovou párty… Líbilo se mu na ní všechno… Její vlasy, oči, úsměv, to jak se maluje, jak se obléká, jak chodí… S očima stále upřenýma na ni se napil.
***
Chloe právě odložila mikrofon a spolu s Lois zamířily ke stolu. Letmo koukla na Klarka a všimla si, že z ní stále ještě nespustil oči. Celý den měla takový pocit, že se Klark dívá jen na ni. Usmála se na něj a on jí její úsměv oplatil. Zamířila k němu.

"Děje se s tebou něco?" zeptala se ho.

"Ne, proč? Všechno je v pořádku." Odpověděl jí.

"Já jen že jsem ještě nezažila, abys mě pozoroval nejméně půl hodiny v kuse…" řekla mu s úsměvem.

Klark se široce usmál "Nemohl jsem si nevšimnout, jak ti to dnes ohromně sluší… Nemůžu od tebe odtrhnout oči…" polichotil jí.

Chloe se lehce začervenala "Ehm.. Teda děkuju…" řekla mu značně rozpačitě a vrátila se zpět k Lois, stále ještě překvapená z toho, co jí Klark právě sdělil. Popadla plechovku piva a přiťukla si s Lois. Dnes se hodlá pořádně opít…

***
Klark procházel mezi spícími lidmi na zemi.. Byli to ti, kterým se nechtělo domů, nebo je zmohl alkohol tak, že si ustali na zemi. Vzhůru byla jen Chloe, která se sotva držela na nohou. Stála s vypnutým mikrofonem uprostřed stodoly a křičela "I LOVE ROCK N ROLL!!" Klark přišel k ní. Věděl sice, že Chloe už pomalu střízliví, ale i přesto se rozhodl, že ji dneska nechá přespat u nich doma…

"Tak pojď Chloe!" řekl jí a vzal ji do náruče…

Chvíli si hleděli do očí až se Chloe mátožně zeptala "Klarku kam to jdeme?! Já chci ještě slavit!" zabrumlala.

"Chloe už není s kým… Všichni spí." řekl jí.

Chloe se rozhlídla po spících lidech na zemi…

"Ajo no.. Ale ještě jsi tu ty! Kam mě to neseš?!" zeptala se ho.

"Do svého pokoje, já se vyspím na gauči v obýváku.." vysvětlil jí. Když však vešel do domu, zjistil, že na gauči už si ustlala Lois… Té se zřejmě taky do jejího bytu moc nechtělo…

"No paráda, kde teď mám spát?!" pomyslel si. "Tak změna plánu. Spím s tebou v pokoji."

Chloe pozdvihla obočí...

"Samozřejmě na zemi…." dodal Klark, když viděl, jak se Chloe zatvářila.
***
Přinesl Chloe do pokoje a postavil ji zase na nohy. Chvíli na sebe hleděli, dokud se Klark neprobral "Ehm, tak ty budeš spát tadyhle a já si ustelu na zemi…" zamířil na druhou stranu postele a tam si začal připravovat ležení. Přendal si peřinu na zem a otočen ke Chloe zády se začal vyslíkat. Sundal si košili a džíny, takže byl jen v trenkách. Trošičku nakoukl směrem ke Chloe, aby zjistil jak je na tom.. Přišel si strašně trapně a nervózně. Jakmile zjistil, že je Chloe jen ve spodním prádle okamžitě odtrhl zrak zpět… Značně rozpačitý si lehl do svého ležení na zemi a přikryl se. Chloe udělala to samé.

"Dobrou noc Chloe" řekl jí..

"Dobrou Klarku"…

***
Uběhlo deset minut a Klark ani Chloe nespali. Klarka značně znervózňovalo, že je ve stejném pokoji s polonahou Chloe… Snažil se usnout. Zavřel oči.
Chloe na tom byla téměř stejně jako Klark. I když byla lehce opilá, naprosto si uvědomovala svou situaci… Leží s Klarkem v jednom pokoji, leží v jeho posteli…

"Klarku spíš?!" zašeptala.

"Ne Chloe" ozvalo se jí ze země…

"Klarku, nemůžu připustit, abys byl ráno rozlámaný z té tvrdé země… Pokud vidím dobře, tak takhle postel je dost velká na to, aby jsme se sem vešli oba! Pojď nahoru." navrhla mu.

Klark na zemi se zatvářil velmi znepokojeně "Chloe to je dobrý, zůstanu tady".

"Klarku koukej sem okamžitě naklusat…" řekla mu.

"Tak dobře." Odpověděl jí, nechtěl jí zrovna dnes v den jejích narozenin odporovat a taky ho tak trochu přemohla jeho "špatná" stránka. Zároveň měl ale obavu z toho, co se bude dít dál… Zvedl se, vzal si peřinu a lehl si vedle Chloe, která byla otočená k němu.

"Není to lepší?" zeptala se ho. Klark se jen usmál.

"Tak dobrou Klarku" řekla, dala mu pusu na tvář, koukla mu do očí, usmála se a otočila se na druhý bok. Klark ucítil zvláštní zamrazení, když mu Chloe dala pusu.

"Dobrou Chloe" řekl jí a nemohl se přestat usmívat.
***
Další půlhodina pryč a Klark stále ještě nespal… Obdivoval Chloe, že se o nic nepokusila. Věděl, že ji to asi stojí hodně úsilí… Byl si jistý tím, že pokud Chloe dá nějak najevo, že se jeho pohled na ni změnil, že se něco stane… Zase si vzpomněl na polibek od ní… Tehdy tím byl tak nějak zmatený, ale teď..

"Klarku?" ozvalo se tiše.

Rozhodl se, že protentokrát bude předstírat spánek… Když Chloe nedošla žádná odpověď, usoudila, že Klark asi spí… Pomalu se otočila na druhý bok... Opravdu spal, ležel na zádech a byl přikrytý jen do půl těla. Celou postel ozařoval měsíc, který jasně svítil za oknem. Chloe obdivovala Klarkovy vypracované svaly na břiše, kterých se lehce dotýkaly měsíční paprsky. Záviděla jim, že se ho smí dotýkat a ona ne…

Najednou se Klark začal vrtět… Něco zamumlal a otočil se na bok. Takže teď byl s Chloe tváří v tvář. Chloe cítila jeho dech na svém obličeji, byl jí teď až nebezpečně blízko… Už tak pro ni bylo těžké odolat, ale tohle??? Tohle nevydrží… Políbila ho… S překvapením zjistila, že jí Klark polibek opětuje.. Po chvíli se od něj odtáhla a zahleděla se mu do obličeje... Klark na ni hleděl taky…

Uvědomila si co se děje a posadila se "Promiň to jsem neměla dělat… Nechala jsem se unést…" nedořekla.

Klark se posadil taky a skočil jí do řeči "Chloe, ale já jsem chtěl abys to udělala." Řekl jí "Nespal jsem. Proč myslíš, že jsem se k tobě otočil?"

Chloe se na něj zmateně dívala… Nevěděla co si má myslet… Klark to na ní viděl a chápal ji… Už tolikrát jí nechtěně ublížil.

"Chloe…" zahleděl se jí do očí a dal jí ruku na tvář. "Od té doby co jsi mě v Daily Planet políbila, myslím jen na to, jak ti dát najevo, že se můj pohled na tebe změnil… Celé dny mám v hlavě jenom tebe… Vážně."

Chloe mu opětovala jeho hluboký pohled… Znala ho už pěkných pár let a tak pozná, kdy je k ní upřímný a kdy ne… A podle jeho pohledu usoudila, že upřímnější k ní ještě nikdy nebyl.. Usmála se a on ji políbil…. Zapomněla na všechno kolem… Vnímala jen jeho a svoje rty… Posadila se na něj a dala mu ruce kolem krku… Klark ji držel za boky. Hleděli si do očí. Chloe se na něj usmála a líbala ho dál. Pomalu rukama jela po jeho hrudi… Teď už se ho může dotýkat… Klarkova ruka jela pomalu po Chloeiných zádech nahoru, až konečně našla zapínání její podprsenky…
***
Klark se protáhl a otevřel oči. Podíval se vedle sebe. Chloe spala vedle něj, ruce měla pod hlavou a přestože spala, tak byl na její tváři vidět úsměv. Klark ji pozoroval… Na její tvář dopadal slabý paprsek slunce. Ani když chodil s Lanou, nebyl tak šťastný jako teď… Před Chloe nemusí nic skrývat, nemusí jí lhát… Chloe o něm všechno ví. Usmál se a pohladil ji po tváři….
***
Chloe probudil jasný paprsek slunce, který jí svítil do obličeje… Otevřela oči… Byla opravdu v Klarkovém pokoji… Nezdálo se jí to!!! Až na jednu věc, Klark tam nebyl… Popadla ji panika, jestli si to všechno, co jí včera řekl nerozmyslel.. V tu chvíli se však otevřely dveře a Klark vstoupil s velkým tácem se snídaní dovnitř… Posadil se před Chloe na postel a tác položil vedle ní.

Políbil ji "Tak jak jsi se vyspala?"
Chloe nevěřila vlastním očím… Všechno je to pravda.. "Štípni mě, že se mi to nezdá…" poprosila ho úzkostně
Když ji ruka pořádně zabolela, myslela, že samou radostí vybuchne..
Objala h"Nádherně jsem se vyspala…" odpověděla. Koukla mu do očí, Klark také celý zářil radostí.
"Klarku ani nevíš, jak dlouho jsem o tomhle snila… Děkuju.. To byly mé nejhezčí narozeniny…" Políbila ho. Málem spolu spadli do tácu se snídaní. Oba se rozesmáli a dali se do jídla…
***
"Kde je Lois?" zeptala se Chloe, když s Klarkem vyšli ven uklidit stodolu…
"Asi se odjela ještě dospat do svého bytu…" Ve stodole byla pěkná spoušť… Na zemi byly plechovky, rozházené konfety a mašle…

"Uf tak tohle bude na dlouho…" poznamenala Chloe.

"Ani ne." řekl Klark.

Chloe viděla jak vyběhl do stodoly.. Ta se během vteřin začala jako by uklízet sama.. Ani ne za půl minuty už ji Klark objímal v náručí a Chloe hleděla na vyblýskanou stodolu.

"Tak co teď? Povinnosti už jsme splnili…" usmál se a Chloe taky…

"Kdybych uměla lítat, tak samou radostí vyletím…" řekla mu…

"Chceš se proletět? Skvělý nápad!" řekl Klark. Chytl nechápající Chloe za ruku "Pevně se drž…" řekl jí a už se na stodolu dívali z výšky…

"Klarku, ty umíš i lítat?!" zeptala se překvapeně…

"No moc tuhle schopnost nepoužívám, takže je možné, že jsem se o ní zapomněl jaksi zmínit.."
"Páni…" vydechla úžasem nad krásným výhledem.. "Jsi plný překvapení Klarku Kente… Ještě je něco co bych měla vědět?" zeptala se a objala ho kolem krku…

Klark se zamyslel.. "Jo.." a zatvářil se vážně.

Chloe spadl úsměv.. "Co je to?" zeptala se.

"Miluju tě…" zašklebil se na ni.

Chloe se opět obličej rozzářil radostí "Taky tě miluju…"
____________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erica-SBéčko:o) Erica-SBéčko:o) | Web | 23. července 2008 v 22:55 | Reagovat

Gooooooooooooooooooooood....to bylo fakt gooood:D Už se těším na další!!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama